Rozpouštědlové emaily

Syntetické emaily
Nabízíme Vám vrchní i základní syntetické emaily od výrobců:

Chemolak
Primalex, Praktik a další

syntetika_zakladnisyntetika_vrchniSoučástí prodejní řady jsou klasické vrchní syntetické emaily typu S2013 v odstínech dle ČSN a základní syntetické barvy na dřevo či antikorozní (výrobní řada S2000)

Nabízíme Vám také syntetické nátěry na kov samozákladovací (základ i vrch v jednom) např. barva na střechy Superkov, Hostagrund, Primalex 3v1.

Syntetické emaily na konstrukce, vhodné na stříkání

Nabízíme Vám míchání syntetických barev vhodných na konstrukce dle odstínů RAL, vhodné do průmyslu – označení výrobku:  S2029 – na prodejně Dům barev Pardubice Polabiny. Barva S2029 je míchána ve variantě lesk / pololesk nebo mat.

Nitrobarvy

Nabízíme Vám klasické nitro emaily C2001 a základové nitro nátěry C2000 výrobce Colorlak. Větší objemy balení poskytujeme na objednání.

Epoxidové barvy

U nás nakoupíte epoxidové dvousložkové emaily a dvousložkové epoxidové základní emaily na kov.
Epoxidové nátěry jsou také využívány například k renovačním nátěrům plechových van v koupelnách či na nátěry laminátových lodí.

Polyuretanové barvy

Polyuretanové barvy vhodné do nejnáročnějších atmosférických podmínek mícháme dle vzorníku RAL, barvy jsou vhodné na mostní, jeřábové konstrukce či do agrárního a silničního prostředí. Více o polyurethanových barvách >

Ředidla

Pro ředění všech výše uvedených typů barev nabízíme odpovídající ředidla.